Promocja
BARCELONA Komoda #215 Mango brąz lakierowany + Marmur biały 65x38x76 cm
| Szerokość | 65 cm |
|---|---|
| Głębokość | 38 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Grubość blatu | 1,5 cm |
| Waga | 29 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz + biały |
| Materiał | drewno + marmur |
| Montaż | złożone |
| Seria | BARCELONA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BARCELONA
Promocja
BARCELONA Stolik #315 Metal czarny + Marmur biały 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1449,00
1232,00 PLN
-15%
Promocja
BARCELONA Stolik #305 Metal szary + Marmur biały 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1449,00
1232,00 PLN
-15%
Promocja
BARCELONA Stolik #405 Metal szary + Marmur czarny 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1449,00
1232,00 PLN
-15%
Promocja
BARCELONA Stolik #415 Metal czarny + Marmur czarny 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1449,00
1232,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN






