BARK Komoda #107 Akacja lakierowana 145x40x153 cm
| Szerokość | 145 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 153 cm |
| Waga | 94 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | odcienie brązu |
| Montaż | złożona |
| Seria | BARK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BARK
BARK Szafka RTV #112 Akacja lakierowana 175x40x63 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2649,00 PLN
BARK Szafka RTV #213 Akacja lakierowana ciemny brąz 200x40x63 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3599,00 PLN
BARK Szafka RTV #211 Akacja lakierowana ciemny brąz 175x40x63 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3199,00 PLN
BARK Szafka RTV #113 Akacja lakierowana 200x40x63 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3599,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN









