BEAMS Komoda #55 Dąb ciemnobrązowy 180x50x65 cm
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Waga | 99 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemny brąz |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | BEAMS |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 800 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 800 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BEAMS
BEAMS Ławka #85 Dąb ciemnobrązowy 193 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00 PLN
BEAMS Ława #75 Dąb ciemnobrązowy 152x70 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
8199,00 PLN
BEAMS Stół #80 Dąb ciemnobrązowy 213x100 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
13599,00 PLN
BEAMS Stół #81 Dąb ciemnobrązowy 244x100 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
15099,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN









