Promocja
BLACKBURN LUX Komoda #409 Mango lakierowane / Szary metal 195x45x90 cm
| Szerokość | 195 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Waga | 122 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny + szary |
| Materiał | Drewno + Metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | BLACKBURN LUX |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 750 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 800 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 220 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 280 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BLACKBURN LUX
Promocja
BLACKBURN LUX Regał #405 Mango lakierowane / Szary metal 105x45x195 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5849,00
5247,00 PLN
-10%
Promocja
BLACKBURN LUX Regał #406 Mango lakierowane / Szary metal 150x55x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
9549,00
8586,00 PLN
-10%
BLACKBURN LUX Półka #560 Mango lakierowane / Szary metal 130x25x35 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1599,00 PLN
BLACKBURN LUX Regał #404 Mango lakierowane / Szary metal 105x45x195 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5849,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN










