BROOKLYN Komoda #24 Palisander olejowany 88x40x85 cm
| Szerokość | 88 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Waga | 41 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | ciemny orzech włoski |
| Montaż | złożona |
| Seria | BROOKLYN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BROOKLYN
Nowość
BROOKLYN Szafka RTV #17 Palisander olejowany 178x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3199,00 PLN
Nowość
Próbka drewna BROOKLYN
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Nowość
BROOKLYN Szafka RTV #19 Palisander olejowany 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4249,00 PLN
Nowość
BROOKLYN Szafka RTV #18 Palisander olejowany 200x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3699,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN







