Promocja
CHICAGO Komoda #108 Mango lakierowana 90x45x85 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Waga | 59 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno, stal, szkło |
| Montaż | złożone |
| Seria | CHICAGO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii CHICAGO
CHICAGO Szafka RTV #201 Mango lakierowana 160x45x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3199,00 PLN
CHICAGO Regał #211 Akacja lakierowana 111x40x193 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5649,00 PLN
CHICAGO Szafka RTV #203 Mango lakierowana 240x45x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4699,00 PLN
CHICAGO Szafka RTV #202 Mango lakierowana 200x45x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN









