DAVIS Komoda #21 Mango lakierowane 180x47x81 cm
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość | 47 cm |
| Wysokość | 81 cm |
| Waga | 90 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | czarny / naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | DAVIS |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii DAVIS
Nowość
Próbka drewna DAVIS
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
DAVIS Witryna Regał #30 Mango lakierowane 111x47x145 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4499,00 PLN
DAVIS Witryna Kredens #32 Mango lakierowane 160x47x145 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5849,00 PLN
DAVIS Witryna #40 Mango lakierowane 56x47x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3449,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN










