EDYNBURG Komoda #110 Dąb olejowany 171x45x92 cm
Możliwość wyboru uchwytów do mebla.
Standardowo produkt wysyłany z niklowanym (srebrnym) uchwytem. Proszę przy składaniu zamówienia podać informację jeśli chcą państwo produkt z czarnymi uchwytami. W przypadku braku takiej informacji, mebel zostanie wysłany z uchwytami niklowanymi (srebrnymi).
Standardowo produkt wysyłany z niklowanym (srebrnym) uchwytem. Proszę przy składaniu zamówienia podać informację jeśli chcą państwo produkt z czarnymi uchwytami. W przypadku braku takiej informacji, mebel zostanie wysłany z uchwytami niklowanymi (srebrnymi).
| Szerokość | 171 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Waga | 90 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | EDYNBURG |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii EDYNBURG
EDYNBURG Witryna #102 Dąb olejowany 103x40x205 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
5449,00 PLN
EDYNBURG Stół #121 Dąb olejowany 200x100 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
3099,00 PLN
EDYNBURG Witryna #103 Dąb olejowany 103x40x205 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
5449,00 PLN
EDYNBURG Witryna #106 Dąb olejowany 103x40x142 cm
Czas wysyłki: 5-15 dni
4849,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN























