Promocja
FACTORY Komoda #131 Mango + metal 90x40x85 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Waga | 42 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | półsurowe |
| Kolor | naturalny z nadrukiem |
| Materiał | metal |
| Seria | FACTORY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FACTORY
Promocja
FACTORY Winiarka #151 Mango 35x25x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
349,00
314,00 PLN
-10%
FACTORY Wieszak #153 Mango + metal 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
399,00 PLN
FACTORY Winiarka #154 Mango 13x10x90 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
299,00 PLN
FACTORY Wieszak #152 Mango + metal 66x8x13 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
199,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN






