FREEZY Komoda #07 Metal + drewno z odzysku 150x40x90 cm
| Szerokość | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Waga | 79 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | metal |
| Seria | FREEZY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FREEZY
Nowość
Próbka drewna FREEZY
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Nowość
FREEZY Szafka RTV #44 Metal + drewno z odzysku 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3799,00 PLN
FREEZY Biurko #40 Drewno z odzysku 170x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3199,00 PLN
Nowość
FREEZY Szafka RTV #45 Metal + drewno z odzysku 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN







