HEAVY INDUSTRY Komoda #153 Mango lakierowane + metal 153x40x80 cm
| Szerokość | 153 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 81 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | szary |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | HEAVY INDUSTRY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii HEAVY INDUSTRY
HEAVY INDUSTRY Witryna #143 Mango lakierowane + metal 92x40x185 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4599,00 PLN
HEAVY INDUSTRY Witryna #141 Mango lakierowane + metal 90x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4249,00 PLN
HEAVY INDUSTRY Witryna #140 Mango lakierowane + metal 60x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3449,00 PLN
HEAVY INDUSTRY Witryna #142 Mango lakierowane + metal 60x40x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN







