INDUSTRIAL Komoda #09 Metal + drewno z odzysku 60x43x120 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość | 43 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Waga | 68 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | złożona |
| Seria | INDUSTRIAL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii INDUSTRIAL
INDUSTRIAL Łóżko #109 Metal + drewno z odzysku 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6349,00 PLN
INDUSTRIAL Łóżko #108 Metal + drewno z odzysku 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00 PLN
INDUSTRIAL Łóżko #112 Metal + drewno z odzysku 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6899,00 PLN
INDUSTRIAL Łóżko #111 Metal + drewno z odzysku 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4499,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN






