KASHMIR Komoda #108 Mango bielone olejowane 80x48x78 cm
| Szerokość | 80 cm |
|---|---|
| Długość | 48 cm |
| Wysokość | 78 cm |
| Waga | 34 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | bielone |
| Montaż | złożona |
| Seria | KASHMIR |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii KASHMIR
Nowość
KASHMIR Szafa #106 Mango lakierowane 108x64x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5849,00 PLN
Nowość
KASHMIR Szafka #105 Mango lakierowane 45x40x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1449,00 PLN
Nowość
Próbka drewna KASHMIR
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna KASHMIR
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN








