Promocja
KITZBUHEL Komoda #125 Dąb naturalny olejowany 196x44x80 cm
| Szerokość | 196 cm |
|---|---|
| Głębokość | 44 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 93 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | częściowo zmontowane |
| Seria | KITZBUHEL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 750 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii KITZBUHEL
Promocja
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #178 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
21199,00
18020,00 PLN
-15%
Nowość
KITZBUHEL Półka #180 Dąb naturalny olejowany 150x20x20 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1599,00 PLN
Promocja
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #182 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
28599,00
24327,00 PLN
-15%
Promocja
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #181 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
24399,00
20723,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN









