Promocja
LINDAU Komoda #08 Dąb olejowany 160x43x79 cm
| Szerokość | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość | 43 cm |
| Wysokość | 79 cm |
| Waga | 62 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | częściowo zmontowane |
| Rodzaj frontów | Drewniane |
| Seria | LINDAU |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 550 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LINDAU
Promocja
LINDAU Stół rozkładany #33 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00
5034,00 PLN
-5%
Promocja
LINDAU Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4531,00 PLN
-5%
Promocja
LINDAU Szafka wisząca #13 Dąb olejowany 46x38x132 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00
4783,00 PLN
-5%
Nowość
LINDAU Stół rozkładany #31 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN










