Promocja
LONDON Komoda #100 Akacja lakierowana + Czarny marmur 150x40x76 cm
| Szerokość | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Grubość blatu | 1,5 cm |
| Waga | 86 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny + czarny |
| Materiał | drewno + metal + kamień naturalny |
| Montaż | nogi do montażu |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LONDON
Promocja
LONDON Szafa / Regał #110 Akacja lakierowana + Czarny marmur 110x40x150 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Nowość
LONDON Stół rozkładany #101 Akacja lakierowana + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00 PLN
Nowość
LONDON Stół rozkładany #100 Akacja lakierowana + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00 PLN
Nowość
LONDON Stół rozkładany #102 Akacja lakierowana + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN












