MAILAND Komoda #102 Palisander lakierowany jasny brąz 173x40x75 cm
| Szerokość | 173 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Waga | 69 kg |
| Drewno | palisander |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | jasny brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | nogi do montażu |
| Seria | MAILAND |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MAILAND
MAILAND Szafka RTV #227 Palisander lakierowany ciemny brąz 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3549,00 PLN
MAILAND Szafka RTV #226 Palisander lakierowany ciemny brąz 173x40x48 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
2999,00 PLN
MAILAND Witryna #215 Palisander lakierowany ciemny brąz 90x40x180 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4749,00 PLN
MAILAND Witryna #220 Palisander lakierowany ciemny brąz 90x40x140 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN












