MOSAYK Komoda #213 Akacja lakierowana 80x42x75 cm
| Szerokość | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość | 42 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Waga | 36 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | bielone |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | MOSAYK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MOSAYK
Promocja
MOSAYK Ława #116 Akacja lakierowana 70x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
999,00
849,00 PLN
-15%
Promocja
MOSAYK Ława #117 Akacja lakierowana 70x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
1499,00
1274,00 PLN
-15%
Nowość
Próbka drewna MOSAYK Bielona
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna MOSAYK Naturalna
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN









