Promocja
NATURE GREY Szafka / Stolik #713 Palisander bejcowany 40x60 cm
| Szerokość | 40 cm |
|---|---|
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 18.000 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | odcienie zieleni, brązu i szarości |
| Materiał | Holz |
| Seria | NATURE GREY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE GREY
Próbka drewna NATURE GREY
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
NATURE GREY Szafka RTV #38 Palisander bejcowany 220x45x56 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4399,00 PLN
Nowość
NATURE GREY Szafka RTV #39 Palisander bejcowany 260x45x56 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4799,00 PLN
NATURE GREY Ława #11 Palisander bejcowany 70x135 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1949,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN







