NEW AMSTERDAM Komoda #06 Dąb olejowany 53x45x142 cm
| Szerokość | 53 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 142 cm |
| Waga | 68 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | NEW AMSTERDAM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NEW AMSTERDAM
NEW AMSTERDAM Witryna #08 Dąb olejowany 80x45x204 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
8999,00 PLN
NEW AMSTERDAM Witryna #07 Dąb Olejowany 160x45x142 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
11649,00 PLN
NEW AMSTERDAM Szafka RTV #15 Dąb olejowany 180x49x50 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5849,00 PLN
NEW AMSTERDAM Regał #14 Dąb olejowany 100x35x204 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7699,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN







