Promocja
OXFORD HONEY Komoda #0412 Akacja lakierowana + metal 130x50x85 cm
| Szerokość | 130 cm |
|---|---|
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Waga | 81 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy jasny |
| Materiał | metal |
| Seria | OXFORD HONEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD HONEY
OXFORD HONEY Krzesło #014 Akacja lakierowana
Czas wysyłki: 7-21 dni
899,00 PLN
OXFORD HONEY Witryna #0432 Akacja lakierowana 65x44x191 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN









