Promocja
OXFORD Komoda #423 Akacja lakierowana 107x50x88 cm
| Szerokość | 107 cm |
|---|---|
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 88 cm |
| Waga | 59 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Materiał | metal |
| Seria | OXFORD |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
Promocja
OXFORD Szafka RTV #341 Akacja lakierowana 220x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN




