Promocja
PURE EDGE Komoda #203 Akacja lakierowana 131x45x96 cm
| Szerokość | 131 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 96 cm |
| Waga | 98 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemny brąz |
| Seria | PURE EDGE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 600 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii PURE EDGE
Promocja
PURE EDGE Stół #116 Akacja lakierowana 220x100 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
Próbka drewna PURE EDGE
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Promocja
PURE EDGE Ławka #117 Akacja lakierowana 160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1799,00
1531,00 PLN
-15%
PURE EDGE Stół #115 Akacja lakierowana 200x100 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3699,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN




