Promocja
PURE OAK Komoda #102 Dziki dąb olejowany 191x45x96 cm
| Szerokość | 191 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 96 cm |
| Waga | 139 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | PURE OAK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 950 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 950 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii PURE OAK
Promocja
PURE OAK Szafka RTV wisząca #120 Dziki dąb olejowany 220x40x40 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4599,00
4149,00 PLN
-10%
Promocja
PURE OAK Szafka RTV #119 Dziki dąb olejowany 240x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00
5724,00 PLN
-10%
Promocja
PURE OAK Ława #118 Dziki dąb olejowany 120x70x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4293,00 PLN
-10%
Próbka drewna PURE OAK
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN









