Promocja
RAILWAY Komoda #111 Mango woskowane + metal 70x45x85 cm
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Waga | 44 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | żelazo |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #170 Mango woskowane 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7399,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #171 Mango woskowane 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7949,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #172 Mango woskowane 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8499,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #173 Mango woskowane 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8749,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN








