Promocja
RAILWAY Regał #125 Mango woskowane + metal 150x45x160 cm
II gatunek
⏩ produkt powystawowy,
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ brak oryginalnego kartonu,
⏩ na życzenie klienta możemy przygotować zdjęcia produktu,
⏩ mozliwe zamówienie produktu w I gatunku - Regał #125
⏩ produkt powystawowy,
⏩ może posiadać drobne wady (ryski, rozeschnięcia),
⏩ brak oryginalnego kartonu,
⏩ na życzenie klienta możemy przygotować zdjęcia produktu,
⏩ mozliwe zamówienie produktu w I gatunku - Regał #125
| Szerokość | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Waga | 123 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | złożone |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 800 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 800 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #171 Mango woskowane 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7949,00
7155,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #170 Mango woskowane 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7399,00
6678,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #172 Mango woskowane 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8499,00
7632,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #173 Mango woskowane 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8749,00
7870,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN







