Promocja
ROTTERDAM Komoda #117 Dąb olejowany 180x45x75 cm
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Waga | 87 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | ROTTERDAM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii ROTTERDAM
Promocja
ROTTERDAM Witryna Kredens #101 Dąb olejowany 161x45x144 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
12999,00
10399,00 PLN
-20%
Promocja
ROTTERDAM Witryna #102 Dąb olejowany 53x45x144 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6099,00
4879,00 PLN
-20%
Promocja
ROTTERDAM Witryna wisząca #110 Dąb olejowany 48x35x120 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4599,00
3688,00 PLN
-20%
Promocja
ROTTERDAM Witryna #111 Dąb olejowany 80x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
10049,00
8056,00 PLN
-20%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN










