SHAMAN Komoda #41 Akacja lakierowana 200x45x90 cm
| Szerokość | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Waga | 124 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | rudo-brązowy |
| Seria | SHAMAN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 750 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 750 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 220 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 280 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SHAMAN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN




