SIXTIES Komoda #110 Drewno z odzysku lakierowane + metal 180x45x86 cm
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 86 cm |
| Waga | 50 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | nogi do montażu |
| Seria | SIXTIES |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SIXTIES
Nowość
Próbka drewna SIXTIES
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Nowość
SIXTIES Szafka RTV #121 Drewno z odzysku lakierowane + metal 240x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4399,00 PLN
SIXTIES Witryna #113 Drewno z odzysku lakierowane + metal 90x35x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3549,00 PLN
Nowość
SIXTIES Szafka RTV #120 Drewno z odzysku lakierowane + metal 220x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN








