Promocja
SPIRIT Komoda #19 Drewno z odzysku lakierowane 90x40x85 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Waga | 41 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | żelazo |
| Seria | SPIRIT |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Drewno z Odzysku
Promocja
SPIRIT Witryna #140 Drewno z odzysku lakierowane 95x40x150 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3699,00
3153,00 PLN
-15%
Promocja
SPIRIT Wieszak #83 Drewno z odzysku lakierowane 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
499,00
399,00 PLN
-20%
Nowość
SPIRIT Szafka RTV #43 Drewno z odzysku lakierowane 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3799,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka RTV #44 Drewno z odzysku lakierowane 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3599,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN






