Promocja
SUN Komoda #101 Palisander + Mango lakierowane 90x45x75 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Waga | 31 kg |
| Drewno | palisander i mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | czarny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | SUN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii SUN
Promocja
SUN Witryna #104 Palisander + Mango lakierowane 80x45x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2549,00 PLN
-15%
Promocja
SUN Szafka RTV #105 Palisander + Mango lakierowane 136x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2099,00
1784,00 PLN
-15%
Promocja
SUN Szafka RTV #106 Palisander + Mango lakierowane 178x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2499,00
2117,00 PLN
-15%
Promocja
SUN Szafka RTV #107 Palisander + Mango lakierowane 210x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2649,00
2252,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN










