Promocja
VALENCIA Komoda #218 Mango ciemnoszary lakierowany 150x40x80 cm
| Szerokość | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 54 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemnoszary |
| Materiał | drewno |
| Montaż | nogi do montażu |
| Seria | VALENCIA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii VALENCIA
Promocja
VALENCIA Półka wisząca #106 Mango naturalny lakierowany 120x25x20 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00
1234,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Szafka RTV #125 Mango naturalny lakierowany 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00
3927,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Nowość
Próbka drewna VALENCIA
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN









