Nowość
WIEN Komoda #220 Dąb olejowany + metal + szkło 160x43x87 cm
| Szerokość | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość | 43 cm |
| Wysokość | 87 cm |
| Waga | 88 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny + czarny |
| Materiał | drewno + metal + szkło |
| Montaż | złożone |
| Seria | WIEN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 700 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii WIEN
Nowość
WIEN Witryna #240 Dąb olejowany + metal 80x43x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
9249,00 PLN
Nowość
WIEN Witryna #140 Dąb olejowany + metal + białe szkło 80x43x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
9249,00 PLN
Nowość
WIEN Witryna #130 Dąb olejowany + białe szkło 45x38x168 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5049,00 PLN
Nowość
WIEN Witryna #131 Dąb olejowany + metal + białe szkło 45x38x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5299,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN









