ANCONA Konsola #204 Palisander lakierowany 120x42x80 cm
| Szerokość | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość | 42 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 19 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemny brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | do montażu |
| Seria | ANCONA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii ANCONA
Nowość
Próbka drewna ANCONA Jasny brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
ANCONA Stolik #111 Palisander lakierowany 50x50x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
799,00 PLN
Nowość
Próbka drewna ANCONA Ciemny brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
ANCONA Witryna #235 Palisander lakierowany 100x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5549,00 PLN
Produkty podobne
LENOX Stół Biurko #100 Dąb olejowany 70x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
649,00 PLN
Nowość
MALMO Konsola #214 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x77 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2499,00 PLN
Promocja
SPIRIT Konsola #203 Akacja impregnowana 115x30x76 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%
SEVILLA Konsola #02 Akacja lakierowana + metal 160x36x97 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3199,00 PLN









