FABLE Konsola #11 Drewno z odzysku lakierowane 120x40x76 cm
| Szerokość | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 30 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | złożone |
| Seria | FABLE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FABLE
FABLE Szafka nocna #03 Drewno z odzysku lakierowane 50x42x70 cm Lewa
Czas wysyłki: 24 godziny
949,00 PLN
Nowość
FABLE Szafka RTV #35 Drewno z odzysku lakierowane 240x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4099,00 PLN
Nowość
FABLE Szafka RTV #34 Drewno z odzysku lakierowane 220x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3649,00 PLN
Nowość
FABLE Szafka RTV #36 Drewno z odzysku lakierowane 260x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4499,00 PLN
Produkty podobne
LENOX Stół Biurko #100 Dąb olejowany 70x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
649,00 PLN
Promocja
SPIRIT Konsola #203 Akacja impregnowana 115x30x76 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%
ANCONA Konsola #204 Palisander lakierowany 120x42x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1849,00 PLN
Nowość
MALMO Konsola #214 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x77 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2499,00 PLN







