NATURE WHITE Konsola #90 Akacja bielona 140x40x78 cm
| Szerokość | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 78 cm |
| Waga | 50 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | bielone |
| Kolor | bielony brąz |
| Montaż | złożone |
| Seria | NATURE WHITE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE WHITE
Próbka drewna NATURE WHITE
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
NATURE WHITE Witryna #63 Akacja bielona 140x40x120 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
NATURE WHITE Witryna #65 Akacja bielona 110x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4699,00 PLN
NATURE WHITE Regał / Winiarka #51 Akacja bielona 50x36x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2399,00 PLN
Produkty podobne
LENOX Stół Biurko #100 Dąb olejowany 70x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
649,00 PLN
Promocja
SPIRIT Konsola #203 Akacja impregnowana 115x30x76 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%
ANCONA Konsola #204 Palisander lakierowany 120x42x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1849,00 PLN
Nowość
MALMO Konsola #214 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x77 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2499,00 PLN



