SPIRIT Konsola #03 Drewno z odzysku lakierowane 115x30x76 cm
| Szerokość | 115 cm |
|---|---|
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 27 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | złożone |
| Seria | SPIRIT |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Drewno z Odzysku
Promocja
SPIRIT Witryna #140 Drewno z odzysku lakierowane 95x40x150 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3699,00
3153,00 PLN
-15%
Promocja
SPIRIT Wieszak #83 Drewno z odzysku lakierowane 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
499,00
399,00 PLN
-20%
Nowość
SPIRIT Szafka RTV #43 Drewno z odzysku lakierowane 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3799,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka RTV #44 Drewno z odzysku lakierowane 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3599,00 PLN
Produkty podobne
LENOX Stół Biurko #100 Dąb olejowany 70x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
649,00 PLN
Promocja
ANCONA Konsola #204 Palisander lakierowany 120x42x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1849,00
1576,00 PLN
-15%
Nowość
MALMO Konsola #214 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x77 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Konsola #203 Akacja impregnowana 115x30x76 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00 PLN







