BOSTON Ława #203 Palisander lakierowany 60x115 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Długość | 115 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 40 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | czarny i ciemny brąz |
| Montaż | złożone |
| Seria | BOSTON |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BOSTON
Próbka drewna BOSTON
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Próbka drewna BOSTON
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Promocja
BOSTON Biurko #205 Palisander lakierowany 150x70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00
4279,00 PLN
-15%
Promocja
BOSTON Biurko #206 Palisander lakierowany 150x70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00
4279,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN



