CHICAGO Ława #13 Akacja lakierowana 67x67 cm
| Szerokość | 67 cm |
|---|---|
| Długość | 67 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Waga | 34 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | jasny szary |
| Materiał | drewno, stal, szkło |
| Montaż | złożone |
| Seria | CHICAGO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii CHICAGO
CHICAGO Szafka RTV #201 Mango lakierowana 160x45x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3199,00 PLN
CHICAGO Regał #211 Akacja lakierowana 111x40x193 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5649,00 PLN
CHICAGO Szafka RTV #202 Mango lakierowana 200x45x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
CHICAGO Szafka RTV #203 Mango lakierowana 240x45x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4699,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN








