DUKE Ława #121 Palisander lakierowany 60x140 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Długość | 140 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 61 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech włoski |
| Montaż | złożone |
| Seria | DUKE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii DUKE
Próbka drewna DUKE
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
DUKE Lustro #130 Palisander lakierowany 160x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00 PLN
DUKE Komoda #127 Palisander lakierowany 150x45x75 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
DUKE Regał #128 Palisander lakierowany 90x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN









