Promocja
FABLE Ława #06 Drewno z odzysku lakierowane 60x110 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Długość | 110 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 20 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | złożone |
| Seria | FABLE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FABLE
FABLE Szafka nocna #03 Drewno z odzysku lakierowane 50x42x70 cm Lewa
Czas wysyłki: 24 godziny
949,00 PLN
Promocja
FABLE Szafka RTV #34 Drewno z odzysku lakierowane 220x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3649,00
3108,00 PLN
-15%
Promocja
FABLE Szafka RTV #36 Drewno z odzysku lakierowane 260x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4499,00
3829,00 PLN
-15%
Promocja
FABLE Szafka RTV #35 Drewno z odzysku lakierowane 240x50x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4099,00
3468,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN











