Promocja
FREEFORM Ława #122 Akacja lakierowana + metal 90x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 90 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 56 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | odcienie beżu i ecru |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | FREEFORM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FREEFORM
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
Stół Mango 100x220 cm Naturalny lakierowany / nogi mikado antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00
3604,00 PLN
-15%
Promocja
Stół Mango 100x200 cm Naturalny lakierowany / nogi mikado antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00
3513,00 PLN
-15%
Promocja
Stół Mango 90x180 cm Naturalny lakierowany / nogi mikado antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 7-14 dni
3699,00
3153,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00
2337,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN





