Promocja
HEAVY INDUSTRY Ława #122 Mango lakierowane + metal 60x110 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Długość | 110 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 50 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | szary |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | złożone |
| Seria | HEAVY INDUSTRY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii HEAVY INDUSTRY
Promocja
HEAVY INDUSTRY Witryna #143 Mango lakierowane + metal 92x40x185 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4599,00
4149,00 PLN
-10%
Promocja
HEAVY INDUSTRY Witryna #141 Mango lakierowane + metal 90x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00
3816,00 PLN
-10%
Promocja
HEAVY INDUSTRY Witryna #140 Mango lakierowane + metal 60x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00
3100,00 PLN
-10%
HEAVY INDUSTRY Witryna #142 Mango lakierowane + metal 60x40x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3249,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00
2337,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN





