INDUSTRIAL Ława #01 Metal + drewno z odzysku 75x45 cm
| Średnica | 75 cm |
|---|---|
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 15 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | złożone |
| Seria | INDUSTRIAL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii INDUSTRIAL
INDUSTRIAL Łóżko #109 Metal + drewno z odzysku 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00 PLN
INDUSTRIAL Łóżko #111 Metal + drewno z odzysku 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4499,00 PLN
INDUSTRIAL Łóżko #112 Metal + drewno z odzysku 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
INDUSTRIAL Komoda #101 Metal + drewno z odzysku 180x43x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN




