Promocja
INDUSTRIAL Ława #48 Metal + drewno z odzysku 60x120 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Długość | 120 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 45 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | złożona |
| Seria | INDUSTRIAL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii INDUSTRIAL
Promocja
INDUSTRIAL Łóżko #111 Metal + drewno z odzysku 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4499,00
4054,00 PLN
-10%
Promocja
INDUSTRIAL Łóżko #109 Metal + drewno z odzysku 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00
5724,00 PLN
-10%
Promocja
INDUSTRIAL Łóżko #112 Metal + drewno z odzysku 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00
6201,00 PLN
-10%
Promocja
INDUSTRIAL Komoda #101 Metal + drewno z odzysku 180x43x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00
3816,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00
2337,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN




