Nowość
KYOTO Ława #117 Mango brąz olejowany + kamień trawertyn 120x50x45 cm
| Głębokość | 50 cm |
|---|---|
| Długość | 120 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Grubość blatu | 1,7 cm |
| Waga | 65 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno + trawertyn |
| Montaż | częściowo zmontowane |
| Seria | KYOTO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii KYOTO
Nowość
KYOTO Kredens #115 Mango brąz olejowany + kamień trawertyn 120x40x150 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00 PLN
Nowość
Próbka drewna KYOTO 20x20x1 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
49,00 PLN
Nowość
KYOTO Szafa #116 Mango brąz olejowany + kamień trawertyn 92x40x180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4499,00 PLN
Nowość
KYOTO Szafka RTV #114 Mango brąz olejowany + kamień trawertyn 220x40x50 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN










