LEEDS Ława #44 Palisander olejowany 50x110 cm
| Szerokość | 50 cm |
|---|---|
| Długość | 110 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 42 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | brąz |
| Montaż | złożone |
| Seria | LEEDS |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LEEDS
Nowość
LEEDS Kredens / Witryna #01 Palisander olejowany 150x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN
Nowość
LEEDS Komoda #02 Palisander olejowany 160x40x85 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00 PLN
Nowość
LEEDS Szafka RTV #06 Palisander olejowany 200x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3349,00 PLN
Nowość
LEEDS Szafka RTV #07 Palisander olejowany 220x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00
2337,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN




