Promocja
LINDAU Ława #02 Dąb olejowany 120x65 cm
| Szerokość | 65 cm |
|---|---|
| Długość | 120 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 21 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | częściowo zmontowane |
| Seria | LINDAU |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LINDAU
Promocja
LINDAU Stół rozkładany #33 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00
5034,00 PLN
-5%
Promocja
LINDAU Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4531,00 PLN
-5%
Promocja
LINDAU Szafka wisząca #13 Dąb olejowany 46x38x132 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5049,00
4783,00 PLN
-5%
Nowość
LINDAU Stół rozkładany #31 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00
2337,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN









