Nowość
LOUNGE COLLECTION Ława / Stolik #25 Akacja lakierowana 104x65x45 cm
| Szerokość | 104 cm |
|---|---|
| Głębokość | 65 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Grubość blatu | 4 cm |
| Waga | 36 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | LOUNG COLLECTION |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LOUNGE COLLECTION
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #09 Dąb olejowany 120x30x46 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #07 Dąb olejowany 100x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1849,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #08 Dąb olejowany 140x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Stolik #01 Dąb olejowany 33x30x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN





