MAILAND Ława #131 Palisander lakierowany jasny brąz 120x70 cm
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Długość | 120 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 30 kg |
| Drewno | palisander |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | jasny brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | nogi do montażu |
| Seria | MAILAND |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MAILAND
MAILAND Szafka RTV #227 Palisander lakierowany ciemny brąz 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3549,00 PLN
MAILAND Szafka RTV #226 Palisander lakierowany ciemny brąz 173x40x48 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
2999,00 PLN
MAILAND Witryna #220 Palisander lakierowany ciemny brąz 90x40x140 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4249,00 PLN
MAILAND Witryna #215 Palisander lakierowany ciemny brąz 90x40x180 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4749,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2599,00 PLN












